ריח רע ברכב - ניטרול ריחות ברכב - מחיר משתלם - החברה לניקיון ואחזקה
15857
single,single-post,postid-15857,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

ניטרול ריחות ברכב

ניטרול ריחות ברכב

כך מנטרלים את הריח הרע באוטו

אם רק הרכב שלנו היה מדבר, הוא היה מספר כל כך הרבה! ארבעה גלגלים ומנוע שמסיעים אותנו ממקום למקום וגומעים עבורנו מרחקים, מקבלים אותנו עם המאפה, המשקה, החטיף, ניחוחות בגדי העבודה, הסיגריות, החול מהים, הבוץ מהטיול, הכלב המתנער, החתול שהתגנב פנימה דרך החלון שנותר פתוח, הזיעה ביום חמסין ומה לא. המשקיענים שבנו מקפידים לקחת את הבייבי האהובה אל מכון השטיפה הקרוב למקלחת מפנקת ומקשטים אותה בסיום בעץ ריח. אך האם זהו באמת הפיתרון היחידי שמבצע ניטרול ריחות ברכב?

נקי באמת ולא רק למראית עין

למעשה, מבלי שהריפוד ברכבכם יעבור תהליך מקיף של ניקוי וחיטוי באמצעות החומרים המתאימים, הריח לעולם יישאר ברכב ועמו גם התחושה שלא הכול נקי במאת האחוזים. מצבורי האבק והלכלוך נוטים להתחבא במקומות הקשים ביותר ולאסוף אליהם עוד ועוד חיידקים או ריחות בלתי נעימים, כך שאם לא תחוסל הבעיה מן השורש, הריח הרע ימשיך לעטוף את כל הרכב.

הזמנת חברת ניקיון מקצועית

על מנת שתקבלו תוצאה אסתטית ונקייה ביותר לטווח הארוך שתבטל כל ריח רע ברכב, יש להיעזר בחברת ניקיון מקצועית ומנוסה שתתאים את חומר הניקוי למרקם הריפוד שמצוי ברכב שלכם. בטכניקה מהירה ויעילה ניתן יהיה להסיר כתמים, לחטא היטב את המושבים ולייצר הגנה מפני כתמים וריחות עתידיים שתעניק לכם נסיעה נעימה ונינוחה הרבה יותר.

משתמשים ברכב שלכם לא מעט ולאחרונה הוא צבר לכלוך, אבק וגם ריחות לא נעימים בחלקו הפנימי, כאלה שקשה לכם להיפטר מהם? החברה לניקיון ואחזקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מציעה לכם מגוון של שירותי ניקוי באיכות גבוהה, לרבות ניטרול ריחות לא נעימים ברכב. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו למספר 053-9350204Call Now Button