ניקוי שטיחים במרכז - קבלו הצעת מחיר משתלמת - החברה לניקיון ואחזקה
15863
single,single-post,postid-15863,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

ניקוי שטיחים במרכז

ניקוי שטיחים במרכז

היכן ניתן לנקות שטיחים באזור המרכז?

שטיחים הם פריט דקורטיבי יפהפה שמקשט את הרצפה בבית. הם נוחים מאוד למגע ומשרים אווירה טובה ועיצובית. אך כל בעלי השטיחים יודעים היטב גם עד כמה הם צוברים אבק ולכלוך שיש לנקות היטב אחת למספר ימים. אך לטווח הארוך, קיימים לכלוכים הנתפסים גם בסיבי השטיחים ונכלאים בו, לרבות מצבורי אבק שגם השואב כבר מתקשה לסחוב. תוסיפו לכך גם את תאונות הכתמים, הנוזלים, המאכלים שנשפכים וסוליות הנעליים שבאות במפגשים תכופים עם השטיח ותקבלו פריט שאיבד מהברק והצבע שאפיינו אותו בהתחלה, לרבות האפקט הבריאותי שעלול להשפיע על רבים.

מחזירים לחיים את הצבע, מחטאים ומגנים מפני כתמים

על כן, ניקוי שטיחים במרכז הוא עניין מבוקש למדי, כאשר קיים צורך להבריק היטב את השטיח, להסיר ממנו את כל הלכלוך והאבק שנכלאו עמוק בפנים וגם לבצע חיטוי ומריחת חומר דוחה כתמים, שישמרו על אורך חייו של השטיח לשנים ארוכות ויעניקו לו מראה זוהר וססגוני – ממש כשם שהיה ביום שקניתם אותו!

מובילים בניקיון השטיח

החברה לניקיון ואחזקה תשמח לנקות היטב את השטיח שלכם, תוך שימוש בחומרי הניקיון המתקדמים בארץ ובעולם, שמתאימים במיוחד לבד והמרקם ממנו עשוי השטיח האישי שלכם. החומרים הינם ירוקים וידידותיים לסביבה ואין צורך לאוורר אותם לאחר הניקוי. כך תהיו בטוחים בתוצאות מעולות תוך זמן קצר וללא נזקים.

מתגוררים באזור המרכז וזקוקים לשירותי ניקוי שטיחים? מקצועיות, אמינות וגם מחירים הוגנים הם פרמטרים שחשובים לכם? החברה לניקיון ואחזקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מציעה לכם מגוון של שירותי ניקוי באיכות גבוהה ובהתאמה מלאה. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו למספר 053-9350204Call Now Button