ניקוי מושבים לרכב -איך מנקים ריפוד של רכב? - החברה לניקיון ואחזקה
15871
single,single-post,postid-15871,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

ניקוי מושבים לרכב

ניקוי מושבים לרכב

כך תנקו בעצמכם את ריפודי הרכב

הרכב היקר והאהוב שלכם, לרוב יהיה גם זה ש”חוטף” הכי הרבה לכלוך: אוכל, שתיה, אפר סיגריות, בוץ, חול ועוד – נכנסים בשמחה רבה אל האוטו וממלאים בחדווה את ריפודי המושבים. הדבר יוצר סיבוך כאשר מעוניינים לנקות באופן יסודי את מושבי הרכב, כאשר הלכלוך ממהר להתחבא במקומות הקשים ולאסוף אליו גם אבק וריחות בלתי נעימים. אז איך מנקים ריפוד של רכב? המומחים עונים:

הפתרון המיידי הוא כמובן שואב אבק שימנע מהלכלוך להצטבר וכבר יעניק למושבים תחושה נקייה ואסתטית יותר. יחד עם זאת, כדאי לזכור כי ריפודי בד סופגים ריחות שלעתים עולים גם מהשואב עצמו, דבר שלא ניתן כמובן להסיר לאחר מכן ועץ הריח לא בדיוק מנטרל לצמיתות.

לריפודי בד שדבקו בהם שערות כלב או חתול, מומלץ להעביר כפפת גומי על הריפוד. החשמל הסטטי שנוצר, ידביק את השערות אל הכפפה. לאחר מספר חזרות, העבירו מטלית לחה לסיום. לריפודי עור, מומלץ להשתמש בסקוץ’ ומים שישיבו את הברק והחיוניות למראה המושב.

לא הצלחתם לבד? חברת הניקיון תוכל לעזור

אם הריפוד עדיין נותר מלוכלך, מוכתם או בעל ריחות רעים, אין צורך להתאמץ ולנסות לבד. חברת ניקיון המתמחה בביצוע ניקוי מושבים לרכב תשמח להעניק לכם שירות ולחדש את מראה הריפוד, להעלים שאריות לכלוך וכתמים ואף לסלק את הריח הרע בהגעה עד אליכם.

מושבי הרכב שלכם מלאים בכתמים, לכלוך שלא יורד וגם מריחים מריחות לא טובים? החברה לניקיון ואחזקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום המתאים להיעזר בשירותיו. החברה מציעה לכם מגוון של שירותי ניקוי באיכות גבוהה ובהתאמה מלאה. לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו למספר 053-9350204

 Call Now Button