ניקוי מזרון מכתמים - קבלו הצעת מחיר משתלמת - החברה לניקיון ואחזקה
15873
single,single-post,postid-15873,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

ניקוי מזרון מכתמים

ניקוי מזרון מכתמים

ניקוי מזרונים – לשם מה צריך?

אמנם הם מכוסים רוב הזמן בסדין, אך גם המזרונים בביתכם נוטים להתלכלך ולצבור לא מעט כתמים לאורך חייהם, כתמים שעלולים להפוך לעובש ולחיידקים הנטמעים במזרון ויוצרים סכנה בריאותית וריחות בלתי נעימים. מזרון טוב שנרכש בעלות כספית גבוהה, אמור לשרת אתכם שנים רבות הלאה וכאשר הוא מתלכלך עדיף לבצע ניקוי יסודי במקום להחליף שוב את המזרון. רבים חושבים שיוכלו לעשות זאת בעצמכם, אולם מסתבר שזו משימה לא קלה המצריכה פנייה למומחים.

מחזירים את השינה למצב איכות

המלצת המומחים היא לבצע ניקוי מקצועי אחת לשנה או כל חצי שנה, שתסלק זיעה, כתמים, אבק, עובש מסוכן ועוד. ניקוי מזרון מכתמים יאריך את חיי המזרון בעוד מספר שנים לפחות, יגן עליו מפני חדירת חיידקים ומזהמים שונים ויתרום לכם משמעותית לאיכות השינה.

חברת הניקיון מגיעה עד לביתכם עם כל התכשירים הדרושים לניקוי מלא ויסודי. בשלב הראשון יותז חומר מיוחד החודר אל פנים המזרון ומפרק את הלכלוך והשומנים שהצטברו בפנים. לאחר מכן, תתבצע יניקה – שאיבת הלכלוך אל מכונה מיוחדת. בשלב האחרון יתבצעו חיטוי וניקוי כאשר יוחדרו חומרים שנועדו להשמיד בקטריות ולהגן מפני חיידקים, כך שהמזרון שלכם יוותר לא רק נקי, אלא גם מוגן ככל האפשר ו”על הדרך” גם ריחני הרבה יותר.

ניקוי יסודי אצל המומחים בלבד

החברה לניקיון ואחזקה מתמחה בשיטות ניקוי מקצועיות ובטכניקה בינלאומית עתירת ניסיון ומוניטין. החומרים בהם משתמשת החברה הינם ירוקים וידידותיים לסביבה, נוסו על מגוון עצום של מזרונים והוכחו כיעילים ביותר לניקוי המושלם.

רוצים גם אתם ליהנות מכל מה שהיא מציעה? חשוב לכם שהמזרונים שבביתכם יחזרו להיות ריחניים ונקיים? לסקירת שירותיה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו למספר 053-9350204Call Now Button